CIĘCIE LASEROWE

Wypalanie laserowe to metoda pozwalająca na bardzo dużą dokładność i szybkość wykonywania różnego rodzaju detali metalowych. Specjalistyczne oprogramowanie optymalizujące ułożenie w arkuszach zapewnia racjonalizację kosztów poprzez pozostawianie minimalnego odpadu. Wykonujemy usługi z własnego materiału lub z materiału powierzonego na wykrawarce laserowej EAGLE eVision 1530 F3.0.

Oferujemy wypalanie stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej i aluminium.

 

Możliwości posiadanego przez nas lasera oraz oprogramowania umożliwiają wycinanie precyzyjnych elementów z dokładnością 0,1 mm oraz realizację również krótkich serii produkcyjnych.

Oferujemy wypalanie:

  • stali konstrukcyjnej 15 mm grubości
  • stali nierdzewnej / kwasoodpornej 10 mm grubości
  • aluminium do 10 mm grubości
  • wielkości arkusza do 1500×3000 mm

W trosce o czas Naszych Klientów poniżej przedstawiamy uwagi dotyczące prawidłowo przygotowanego zapytania ofertowego na wykrawarkę laserową:

Wycena cięcia:

  1. Wyceny przygotowujemy na podstawie szkiców, rysunków zamieszczanych przez Klientów w zapytaniach ofertowych. Rysunki wykonane na komputerze (Autocad) są dla nas dużym ułatwieniem i znacząco skracają czas uzyskania odpowiedzi na zapytanie.
  2. W zapytaniu prosimy o zamieszczenie niezbędnych do wyceny informacji tj. ilości potrzebnych detali, gatunku materiału z jakiego należy wykonać detale oraz ich grubości.
  3. Cenną informacją jest określenie na rysunku wymiarów, które mają dla Państwa szczególne znaczenie.
  4. W przypadku zapytania o detale precyzyjne prosimy o oznaczenie miejsca wpaleń oraz mikropołączeń.
  5. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów informujemy, że wykrawane materiały możemy wysłać przesyłką kurierską na terenie całego kraju .

Zapytania prosimy kierować na adres mailowy lub telefonicznie:

Zbigniew Szplit: kom. 533 320 835, e-mail: z.szplit@spomasz-naklo.com.pl

Tomasz Goclik: kom. 533 320 837, e-mail: fiber@spomasz-naklo.com.pl